beata dyraga obecny - podaj dalej

"OBECNY - podaj dalej"!!!

OBECNY-podaj dalejTeraz już na dobre czuć, słychać i widać, że akcja "OBECNY- podaj dalej" ruszyła pełna parą!!!

Pomysł na stworzenie takiego ruchu pojawił się ponad rok temu i naprawdę trudno uwierzyć, że to wszystko się materializuje. Odbyło sie już kilka otwartych spotkań, powstało logo, spotkałam mnóstwo osób, które chcą pomagać i uczestniczyć w naszych działaniach.

Niedługo uroczyste otwarcie strony www połączone z oglądaniem zdjęć z sesji fotograficznej (na belkę). Swoją drogą jeszcze raz dziekuje wszystkim, którzy wzięli w niej udział.

Dziękuję też wszystkim innym osobom, które zjawiają się niczym "aniołowie" aby robić różne rzeczy, pomagac przy zdjęciach, filmikach, organizacji spotkań. Dziekuję, że niesiecie Praktykę w świat!

 

Podawanie dalej to nie tylko mówienie o Świadomej Obecności, ale przede wszystkim samo praktykowanie i poprzez własny przykład - niesienie w  świat zmiany. Kiedy my w wyniku praktyki zmianiamy własne schematy, otwiaramy się na innych i inność,  zaczynamy widzieć i słyszeć więcej... - inni ludzie to zauważają. Stają się bardziej uważni, obecni... jest duża szansa, że też coś zmienią w swoim życiu. Działamy niczym kamień rzucony w wodę. Na tym tak naprawdę polega podawanie dalej

 

W wyniku bardziej świadomego bycia rodzi się zdrowie, mniej stresu, konfliktów, otwarte relacje z ludźmi,  bardziej ekologiczny i pokojowy stosunek do życia, poczucie współistnienia z innymi, samorealizacji, a także poczucia głębokiej duchowości. 
To wszystko jest współcześnie bardzo potrzebne światu, nam - ludziom!

Akcja ma na celu dotarcie do jak największej ilości osób. 


Dziekuję, że wspólnie ze mną podajecie dalej!

 

beata dyraga